MY | Masaż Kraków | Studio My
Dobry masażysta potrafi zdziałać cuda – tacy właśnie są masażyści Studio My w Krakowie. Zapraszamy na odprężające masaże odchudzające.
22766
page-template-default,page,page-id-22766,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Masaż Kraków

Masaż w Studio My Kraków

Studio My wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom, proponując masaż odchudzający, który łączy w sobie nie tylko właściwości relaksacyjne, ale również wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej, zgromadzonej w poszczególnych partiach ciała.

Masaż – Kraków staje do walki z cellulitem

W tak zaludnionym mieście jak Kraków, dobry masażysta jest na wagę złota. Jedynie doświadczony specjalista wie, w jaki sposób pobudzić krążenie limfy i krwi, aby oczyścić organizm z nagromadzonych toksyn. Odpowiednie masowanie, ugniatanie, uciskanie i oklepywanie poszczególnych partii ciała może znacząco wpłynąć na gładkość i jędrność skóry. Co więcej masaż wykonywany w Studio My Kraków przyczynia się do stabilizacji ciśnienia krwi, rozluźnia mięśnie i likwiduje negatywne skutki stresu. Masaże odchudzające przy zastosowaniu odpowiednio dobranej diety oraz aktywności fizycznej mogą znacząco wpłynąć na sylwetkę, stan zdrowia oraz samopoczucie. Jeśli szukacie Państwo metody walki z cellulitem, a dostępne na rynku preparaty antycellulitowe nie przynoszą oczekiwanych skutków, sprawdźcie wpływ naszego masażu. Kraków jeszcze nigdy nie oferował tak wielu różnorodnych rozwiązań walki z pomarańczową skórką.

Masaż odchudzający

Dodatkową zaletą masażu odchudzającego jest kompleksowość działania. Wystarczy zaledwie jedna sesja z masażystą, aby poczuć pierwsze skutki zabiegu. Masaż tego typu nie tylko rozbija podskórną tkankę tłuszczową, ale również regeneruje i działa rewitalizująco na skórę. Klientom Studio My proponujemy kompleksowe usługi, umożliwiające skorzystanie nie tylko z oferty masaży, ale również z porad dietetycznych i treningów personalnych. Połączenie kilku metod walki z otyłością może w krótkim czasie przynieść oczekiwane rezultaty.

Masaż…Kraków…tylko w Studio My! Czekamy na Państwa 6 dni w tygodniu. U nas zawsze Jesteście na pierwszym miejscu.