Genodieta

Pakiet: Zdrowie, odchudzanie, regeneracja, pamięć

Co daje  wykonanie testu ?  Schudniesz i poczujesz się lepiej.

Zdrowie, odchudzanie, regeneracja, pamięć, trening

od 1800 zł

W ramach pakietu zapewniamy:

1. Indywidualny plan żywieniowy oparty na predyspozycjach genetycznych

Czy masz „gen otyłości”, który zwiększa u Ciebie wystąpienie ryzyka rozwoju otyłości? Na to pytanie odpowie Ci nasz test.  Na podstawie indywidualnego badania genetycznego ustalimy jakie zapotrzebowania ma Twój organizm na tłuszcze, białka i węglowodany. Jaka jest reakcja organizmu na zmniejszenie kalorii, na aktywność fizyczną oraz na emocje. Czy możesz odchudzać się szybko, czy masz predyspozycję do efektu jojo i wtedy konieczna jest powolna, stopniowa utrata kilogramów.

2. Plan treningowy dostosowany do genetycznych predyspozycji

Opierając się na indywidualnym badaniu genetycznym, dopasujemy rodzaj aktywności fizycznej i jej częstotliwość do Twojego organizmu. Plan treningowy ustalony według predyspozycji genetycznych pozwoli na szybką regenerację organizmu po wysiłku fizycznym lub kontuzji. Określone w ten sposób treningi będą skuteczne.

3. Ocenę zagrożenie chorobami

Czy Twój organizm jest zagrożony wystąpieniem zawału, wylewu, miażdżycy, cukrzycy typu II otyłości brzusznej? Dzięki tej ocenie przygotujemy dla Ciebie program właściwej profilaktyki zdrowotnej.

4. Ocenę wrażliwości na gluten, fruktozę i inne

Sprawdzimy, czy organizm cierpi na: celiakię- nietolerancję na gluten, czy jest wrażliwy na fruktozę, laktozę, alkohol, kofeinę, sól, nikiel. Ocenimy czy rodzaj biżuterii i kosmetyków ma dla Twojego organizmu niekorzystny wpływ. Ile kaw dziennie możesz wypić, bez zwiększenia ryzyka zachorowania na cukrzycę. Jak wchłaniasz żelazo.

5. Spis produktów zalecanych i niewskazanych dla organizmu

6. Zdolność organizmu do przyswajania witamin, nadwrażliwość na niektóre substancje oraz ewentualny plan suplementacji

Czy Twój organizm potrafi wchłaniać wszystkie dostarczane mu związki i witaminy?  Przedstawimy Ci wskazówki dotyczące odżywiania i ewentualnej suplementacji dostosowane do Twojego organizmu.

 

6. Ocenę kwasów tłuszczowych w organizmie

Czy występuje stan zapalny w Twoim organiźmie? Na podstawie zbadania proporcji kwasów omega 3 do omega 6 można ocenić czy w organiźmie występuje utajony stan zapalny.

7. Jak Twój organizm radzi sobie z nadmiarem toksyn i wolnych rodników z otoczenia?

8. Jakie ma zdolności regeneracyjne i wewnętrzną ochronę przed szkodliwymi czynnikami?

9.Przygotujemy informację o możliwościach poprawy stanu zdrowia, skóry, kondycji, stanu psychicznego.

Umów się na wizytę