Zgodnie z genami

Badania:

Analiza metabolizmu kwasu foliowego - gen MTHFR

cena: 230 zł

Nietolerancja laktozy i fruktozy

cena: 360 zł

Predyspozycje do celiaki

cena: 350 zł

Badanie 7 markerów genetycznych dla witamin A, C, B6, B,12, D i kwasu foliowego

cena: 630 zł

 

Badanie można wykonać w mnie w gabinecie lub bezpośrednio ze strony;

www.sklep.euroimmundna.pl
KOD RABATOWY: DIX201801W

 

Genopakiety:

Zdrowe odchudzanie

Chcesz schudnąć, ale nie męczyć się z drastyczną dietą? Ważne jest dla Ciebie, by po odchudzaniu nie wystąpił efekt jojo? Musisz dostarczyć zgodną z predyspozycjami genetycznymi, najkorzystniejszą dla Ciebie porcję białek, węglowodanów i tłuszczy. Jak? My Ci w tym pomożemy. Ułożymy dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy i… plan treningowy oparty na predyspozycjach genetycznych. Nie od dziś wiadomo, że aby schudnąć należy odpowiednio się odżywiać i jednocześnie być aktywnym fizycznie.

dowiedz się więcej

Zdrowie, odchudzanie, regeneracja, pamięć

Marzysz o szczupłej i zgrabnej sylwetce? Chcesz mieć wpływ na swoje zdrowie, regenerację i dobre samopoczucie? Zależy Ci na doskonałej sprawności umysłowej? Myślenie, zapamiętywanie i koncentracja wcale nie musi pogarszać się z wiekiem organizmu. Wszystko zależy od diety dopasowanej do Twoich predyspozycji genetycznych i od Twojego stylu życia.

dowiedz się więcej

Czym jest dieta oparta na informacji zawartej w genach?

Próbkę do badania pobieramy pałeczką z wewnętrznej strony policzka.  Zaawansowany rozwój nauk takich jak genetyka, nurigenetyka, biologia molekularna, inżynieria genetyczna doprowadziły do tego, że możliwe stało się szybkie sekwencjonowanie ludzkiego genomu.    Możemy poznać  prawdziwe potrzeby swojego organizmu. Dowiemy się jakich enzymów nie produkuje nasz organizm, co najbardziej potrzebuje, a czego należy unikać. Być może nie możesz zrozumieć dlaczego pomimo ciągłego odchudzania i wytrwałych treningów nie możesz utrzymać prawidłowej sylwetki, źle się czujesz. Wydajesz fortunę na suplementy,  lekarzy lub nowe diety.  Teraz już dziecko może odżywiać w sposób najlepszy dla organizmu. Nie ma zdrowej diety dla wszystkich, bo chociaż jesteśmy do siebie bardzo podobni( ponad 99 % genów mamy takie same), to jednak różnimy się od siebie. Mamy różne profile żywieniowe, różne potrzeby i predyspozycje organizmu.

Zastosowanie genodiety

W odchudzaniu

 • Pomoże odchudzić Ci się zdrowo i bez „efektu jo-jo!” Stosując ją, dostarczysz odpowiednią i najkorzystniejszą dla Ciebie porcję białek, węglowodanów i tłuszczy
 • dowiesz się, czy występuje u Ciebie gen otyłości.

Przy planowaniu ciąży

 • Genodieta to prawidłowe odżywianie się przed ciąża i w trakcie jej trwania, które ma istotny wpływ na rozwój płodu
 • Ułatwia szybki powrót do formy po porodzie
 • Kobietom stosującym genodietę, nie grozi niedobór kwasu foliowego, który ma kluczowe znaczenie w zdolności do zajścia, utrzymania ciąży i urodzenia zdrowego dziecka.

W żywieniu dzieci

 • Genodieta ułatwia prawidłowy rozwój dziecka
 • Kształtuje nawyki żywieniowe, które minimalizują niebezpieczeństwo ujawnienia się chorób genetycznych. Np. jeśli ktoś ma predyspozycje do wystąpienia cukrzycy typu II, nie oznacza wcale, że w dorosłym życiu cukrzyca musi się ujawnić. Wiedza o tym, pozwoli tak prowadzić sposób życia i żywienia, by nie dopuścić do ujawnienia się choroby.

Przy zachowaniu zdrowia i opóźnieniu procesów starzenia

 • Genodieta to dostosowanie programu żywieniowego do predyspozycji genetycznych tak, aby wspomóc organizm w zapobieganiu lub w walce z chorobami takimi jak: cukrzyca, nadciśnienie, zawał, wysoki poziom cholesterolu, osteoporoza, niektóre nowotwory
 • Pomaga wchłaniać minerały i witaminy spowalniające procesy starzenia
 • Chroni przed wolnymi rodnikami
 • Dostosowanie diety do nietolerancji fruktozy, laktozy, kofeiny i innych oraz nadwrażliwości

Przy aktywności fizycznej

 • Genodieta przyspiesza proces regeneracji organizmu po wysiłku fizycznym lub kontuzji
 • Zwiększa skuteczność treningów
 • Z genodietą ustalany jest także rodzaj aktywności fizycznej i jego częstotliwość do predyspozycji swojego organizmu