Dietetyka

INDYWIDUALNA DIETA

Chcesz poznać zasady zdrowego żywienia i na stałe wypracować korzystne dla swojego organizmu nawyki żywieniowe? To świetnie trafiłeś!

Udzielimy instrukcji i podzielimy się z Tobą fachową wiedzą w kwestiach związanych z profilaktyką zdrowotną. Ułożymy dietę dostosowaną do Twojego stylu życia i stanu zdrowia.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie.

zapoznaj się z naszą ofertą

Tylko teraz badanie FIT sport GRATIS!

Popraw wyniki sportowe i nie ulegaj kontuzjom! Tylko teraz badanie FIT sport GRATIS!, do każdego badania genetycznego iGenesis.

Badanie FIT Sport określa indywidualne predyspozycje genetyczne niezbędne do zoptymalizowania treningu, poprawienia wyników sportowych i przyspieszenia procesu regeneracji organizmu pacjenta.


dowiedz się więcej

Pierwsza wizyta – 120 zł

Na pierwszą wizytę w naszym studio możesz umówić się telefonicznie lub mailowo.

Podczas pierwszej konsultacji dobierzemy ofertę najbardziej odpowiednią Twoim oczekiwaniom. Dietetyk dokona dokładnej i profesjonalnej analizy składu ciała i stanu odżywiania dzięki, której określi program dostosowany specjalnie do Ciebie.


dowiedz się więcej

Analiza składu ciała – 35 zł

Badanie In Body 370 jest jednym z najlepszych na rynku. Jest bardzo dokładne dzięki temu, że jest to segmentalny, 5-cylindrowy pomiar składu ciała (osobny pomiar dla kończyny górnej prawej i lewej, kończyny dolnej prawej i lewej oraz tułowia).

 

dowiedz się więcej

Pakiety dietetyczne z elementami coachingu

Konsultacja dietetyczna z elementami coachingu to najlepszy sposób, aby efektywnie nauczyć się zdrowego odżywiania i na stałe wypracować prawidłowe nawyki żywieniowe. Ponadto zamawiając pakiet, będziesz stale motywowany do wprowadzania pozytywnych zmian żywieniowych do Twojego życia.

 

dowiedz się więcej